Завод шпал «Ф.М.-ТАНДЕМ»

 

 

 

  

ТОВ «Ф.М.-ТАНДЕМ» - Криворізький шпалопросочувальний завод сучасне промислове підприємство, основним напрямком роботи якого є виробництво дерев'яної продукції для залізниць широкої колії.

З моменту запуску в 2007 року по теперішній час ТОВ «Ф.М.-ТАНДЕМ» демонструє стійкі темпи розвитку За роки роботи в Україні з'явилися кілометри залізниці побудованої з використанням нашої продукції. 

Оскільки термін придатності шпальної продукції безпосередньо визначається якістю деревини, використаної для її виготовлення, та технологією просочення, ми приділяємо особливу увагу відбору вхідної сировини і дотриманню технологічного процесу. Шпали і брусся обробляються традиційним і сучасним автоклавним способами просочення.

Використання якісної сировини і перевірених технологій роблять ТОВ «Ф.М.-ТАНДЕМ» найбільш привабливим підприємством для співпраці в постачанні продукції як на вітчизняний ринок так і за кордон. 

На сьогодні ТОВ «Ф.М.-ТАНДЕМ» - це динамічно розвинуте підприємство яке виробляє якісну продукцію та займає активну позицію в роботі з покупцями.

Продукція ТОВ «Ф.М.-ТАНДЕМ» користується попитом і призначена для вимогливих клієнтів, дійсно зацікавлених у надійній, ефективній і довгостроковій експлуатації своїх залізничних колій.

  G Analytics